So let's go.
CRO : Dobro vam jutro.Kao što sam naslov kaže,danas ću vam pokazati nekoliko stvari iz Bershke,koje obožavam !
Pa počnimo.
-----
ENG : So,the first thing is this backpack.I like his color and shape.I think I would use it for school,'cause it looks really big and strong(on pictures).I like his pockets on the both sides,but also the way of closure.
CRO : Prva stvar je ovaj ruksak.Sviđaju mi se i boja i oblik.Mislim da bi ga koristila za školu,jer izgleda jako čvrst i velik (barem na slikama).Također moram spomenuti da su mi ovi džepovi preslatki,a sviđa mi se i zatvarač (koliko god smiješno bilo).
ENG : Second thing is this liitle purse.It looks like it's for some special occasions. Regular,with one bih zipper and one small pocket on the inside.It comes in four colors (light pink,white,brown and black).
CRO : Druga stvar je ova mala torbica.Izgledom je za neke posebne prilike.Obična,sa jednim vanjskim i jednim unutarnjim džepom.Dolazi u četiri boje (svijetlo rozoj,bijeloj,crnoj i smeđoj).
ENG : Third thing is an everyday bag.It comes in two colors,brown and black.On the inside there are three pockets,two small and a bigger one.
CRO : Treća stvar je ''torba za svaki dan''.Dolazi u dvije boje,smeđoj i crnoj.Unutra se nalaze čak tri džepa,dva manja i jedan veliki.
ENG : Fourth thing is this watch.I loooove watches!This one has a title ''I'm late anyways'' (just for me,hahaha).Belt has gold and silver shades.
CRO : Četvrta stvar je ovaj sat.Obožavam satove!Ovaj ima natpis '' I'm late anyways '' i baš sam se pronašla,haha.Remen ima zlatne i srebrne sjene.
CRO : Zadnja stvar je neštoo što svi trebamo imati.Ovaj novčanik je sasvim običan.Ima jedan veliki džep u unutrašnjosti (za sitni novac).A sa vanjske strane nalazi se natpis Bershka.Dolazi u nekoliko boja (bijeloj,crvenoj,crnoj i smeđoj).
ENG : Thank you for reading this blogg.You can leave a link from you're blogg and an oppinion about this post in the comment.
CRO : Hvala na čitanju ovog posta.Možete ostaviti svoje mišljenje u komentaru :)
See you soon./ Vidimo se uskoro.♥
e-mail for bussines ------> mdairyonline@gmail.com






Super post!
ReplyDeleteNajvise mi se svidja ova prva torba
Poseti i uclani se:
joxykutak.blogspot.com
myworld2121.blogspot.com
Hvala Jovana,svakako ! :)
ReplyDelete