Sunday, December 20, 2015

#7Blogmas Gifts for HER

Zdravo svima i dobrodošli u moj novi post.

Još samo 5 dana do Božića i polako osjećam nekakav božićni ugođaj u kućii...

Uglavnom,danas ću vam predložiti par stvarčica koje možete kupiti svojoj sestri / majci / rođakinji ..

Osobno smatram da je za nas lakše kupovati nego za muškarce,jer mi otvorenije govorimo što nam se sviđa,što ne.Da nadodam,možete im kupiti neke stvarčice iz prijašnjeg posta koje ne želim ponavljati i ovdje.

Pa krenimo..

1) Dobar ruž 

U dm-u možete pronaći sjajne ruževe a danas ću izdvojiti samo dva - Max Factorov i She.

Max Factor ruž ima dvije strane i boja mu izgleda divno (bar na slikama).Mislim da je ovo odličan dar za Božić , pogotovo za šminkerice.Pogledajte ga  > OVDJE

  Drugi ruž je,kako sam već rekla,marke She.Imate ga u više nijansi 131-147.Ova bordo nijansa bi bila pun pogodak (bar kad je riječ o meni).




2) Šampon za oštećenu kosu


Evo na primjer,moja sestra stalno traži ovakav šampon i bilo bi super kad bi ga bar kupila,jer će joj možda pomoći.Tako da,gledajte da kupite nešto što im stvarno treba,nešto što duugo traže ili jednostavno nešto što vole.

Ovaj šampon pronađite > OVDJE


3) Osvježivač lica 
Ako vaša sestra / majka / rođakinja ili netko deseti kome želite nešto darovati za Božić,voli šminku i puno se šminka,osvježivač lica je uvijek dobrodošao.



Za još informacija - KLIK






To bi bilo to za današnji post,i nemojte zaboraviti da u obzir dolaze parfemi,kape,šalovi i nakit.

Ja ću svojoj sestri kupiti CD,tako da možete biti i domišljati.



Jedna napomena,pitajte me pitanja za Q&A odnosno za sljedeći post ..

Pusa,vidimo se uskoro.


e-mail > mdiaryonline@gmail.com







Friday, December 18, 2015

#7Blogmas Gifts for HIM

Dobro vam jutro,drage moje !

Današnji blog je posvećen Božiću,i on ujedno označava #7Blogmas, tj. skupinu postova za ovaj period godine.


Prvi blog će bit '' gift guide '' odnosno bit u vaš vodič u kupnji darova za najdraže.
Pa krenimo sa poklonima za NJEGA.


1)Prva stvar su definitivno rukavice.Ne znam za vašeg brata/dečka ili tatu,ali moji ne podnose pozitivnu 0,a kamoli manje temperature,pa su rukavice pun pogodak.
U Zari imate ogroman izbor rukavica,ali izdvojila sam po meni najljepše,pa bacite pogled > OVDJE


2)  Druga stvar je remen.Braći uvijek '' fali '' remen,pa sam odlučila da bi i ovo bio odličan poklon.Također sam ga pronašla u Zari pa POGLEDAJTE


3) Treće & četvrto mjesto zauzimaju parfemi.
Prvi parfem koji ću vam pokazati je Armani Code koji,vjerujem,divno miriše.Trebam li spomenuti da je na akciji i da mu je cijena smanjena za 100 kn?Pogledajte VIŠE




4) Zadnja stvar,kao što sam već rekla je parfem.Ipak,ovaj je malo jeftiniji i cijena mu je smanjena za 190ak kuna.To je Calvin Klein parfem,a za više informacije - > KLIK



Hvala vam na čitanju,želim vam ugodan vikend i sretan prolazak ove školske godine !!






e-mail for bussines > mdiaryonline@gmail.com
























Sunday, November 22, 2015

ROMWE Wishlist

Zdravo svimaa.Danas vam pišem ROMWE wishlist pa ako vas zanima , nastavite čitati..

1)  Prva stvar je ovaj kaputić koji je jednostavno divaan ! Daje malo boje u hladne i kišnje jesenjske dane i ide uz jeans i razne boje.Za više informacija - KLIK



2)
Ovaj sweatshirt/ hoodie je presladak.Volim ove '' lazy '' ovratnike,ali mi se najviše sviđaju ovi '' zatvarači '' na rukavima.Ako i vi želite jedan kao ja , POGLEDAJTE


3) Treća stvar je ova ZLATNA OGRLICA koja je baš za svijetlije tonove majica i izgleda jako luksuzno,jel da?

4)  A sada jedna torba.Ponajviše mi se sviđa oblik ove torbe.Vjerovatno bi stajala u ormaru,ali stvarno mi se sviđa ,pa svakako POGLEDAJTE .

5) A sada malo jeansa.Ove hlače su mi odlične,a i sami već znate da obožavam PODERANE HLAČE tako da su se morale naći na ovoj wishlisti.



6) A sada imam nešto što ću vjerovatno naručiti ovih dana,a to su ove četkice.Obožavam ove blendere jer stvarno odlično nanose šminku,a ovaj SET ČETKICA je savršen za mene.


7) Ovaj hoodie mi je divan i tako me podsjeća na Božić,aaa.Uglavnom,izgleda jako topao i mislim da sam se zaljubila,haha.


Pronađite ga OVDJE


To bi bilo sve za danas,nadam se da ste uživali.I za više novosti,potražite me na Twitteru



e-mail for bussines  - mdiaryonline@gmail.com

Tuesday, November 17, 2015

Blogging

Dobro jutrooo.Zašto objavljujem post srijedom?Htjela sam promijeniti raspored,a i sama znam umrijeti od dosade kad nema niti jednog novog posta kod ljudi koje pratim,pogotovo od utorka do četvrtka pa sam ja odlučila izbaciti novi post.

Radi se o blogganju koje postaje sve popularnije,ali nije toliko jednostavno ako želite da postane popularan,tj. da se ljudima svidi '' na prvu ''.

Također,o obavijestima za neke suradnje,giveaway-e i pregled najobičnijih tweetova posjetite/follujte moj Twitter profil.


  

Teme

Ponekad se nađem u situaciji kad ne znam o čemu bih pisala.To se događa sve češće,ali pokušat ću to promijeniti.Već je kraj 11-og mjeseca pa učim da malo '' nabijem '' prosijek,znate kako je.I tako,ne razmišljam puno o temama,ali uskoro počinju #1stBlogChristmas teme,jedva čekaaam.
Tako da je ponekad stvarno teško sjetiti se dobre teme,ali treba se fokusirati,tražiti na internetu,na drugim bloggovima i slično.Malo truda se treba uložiti.



Pisanje / Writing

CRO : Ne volim vidjeti blog sa ružnim fontovima (da ih tako nazovem).Stvarno tada izgubim želju za čitanjem.Tako da preporučujem da obratite pažnju na font,veličinu i boju.





 Izgled bloga

 Mislim da je jednako važan i izgled bloga,jednostavno neki blogovi su odlični,puni boja - jednostavno divni.Ali drugi,i ne baš.Ne govorim niti da je izgled mog bloga odličan svima,ali stvarno je jedna od stavki na kojima trebate obratiti pažnju.


 Slike / Photos


Slike su neizostavan detalj.Kada imate puno teksta u postu (kao u ovome),savršen način za '' oduzimanje pažnje '' su definitvno slike.One mogu biti s Tumblr-a , We Heart It-a i drugih mreža,ali i vaše (koje zasigurno bolje prolaze).Također,imate milion photo editora na internetu,tako da dovedete svoje slike do savršenstva.



 Nadam se da sam vam prikazala kako izgleda imati blog,usto meni treba definitvno dobrih sat,sat i pol sa slikama s interneta.A sa mojim slikama 2 sata,za uređivanje i dodatke.


Hvala na čitanju,pusa



e-mail > mdiaryonline@gmail.com


Saturday, October 31, 2015

Facts about me

Dobar dan.Danas je baš sunčano,bez oblačka pa mi je to popravilo raspoloženje.

Razmišljala sam što ću pisati i odluka je pala na Facts about me.Većina tj. 95% bloggera sada piše October Favorites/Halloween teme i zato ih ne želim pisati.Ali se nadam da će October Favorites izići ovih dana.


1.Moje ime je Marina. 

2.Najviše pregleda imam iz Sjedinjenih Američkih Država.

3.Obožavam pse. 



4.Subote uglavnom provodim s prijateljima i imam ih mnogo. 

5.Jako sam društvena,očito.


6.Imam psa. 

7.Obožavam jesen,jer je hladno i mogu nositi hoodice i kaputiće. 

8.Čitam knjige. 

9.Mjesečno idem 2-3 puta u shopping,ali nekad se dogodi da jedan mjesec ne idem,pa onda 'nadoknađujem'. 



10.Puno pričam. 

11.Obožavam duge šetnje parkom,uz more ili rijeku. 

















12.Ne znam zašto,ali u svako doba godine obožavam nositi čarape (!?!)



13.Razmišljam o osnivanju Youtube kanala,ali sumnjam da će se to dogoditi. 

14.Htjela bih posjetiti London,Moskvu,New York i neki od sljedećih postova će sigurno biti 'Visit ... ' .


















15.I želim uspjeti s ovim blogom.


To je to,znam da je post kratak ali ne volim ni preduge postove. 



e-mail for bussines : mdiaryonline@gmail.com

Twitter : @MsDiaryOnline




Sunday, October 4, 2015

Autumn Wishlist

Hello,today I'll be writing blog named Autumn Wishlist.His title says by itself,so let's go


1.Chain and ribbon necklace


I liked this necklace because it's not ''too much'',and by that I consider that it's based on one color and she's circled.I've found her in Stradivarius -> CLICK

2.Bucket bag

These bags are awesome!I love them,they have space and beautiful shape.This bag is also in one color (big plus for me) and I can wear it with everything.It's in Zara,and you can find it here -> CLICK






 3.Black high waist zipper pant

I adore leather pants,and as first two articles,they are also black!I don't know why,but I love black.I'll need to add little bit brighter colors in next articles.These pants are high waist (also a big,big plus) and they have a zipper at the end.You can find them at SheIn --> CLICK


4.Blue ombre denim pants

 Lately I've been in love with ''Ombre pants''.They are nice and cute at the same time.I saw two of them,one at ROMWE and the other at SheIn,and both are great.So,go and have a look ->  ROMWE
 




Also,have a look on a gray version on SheIn site -> SheIn



5.Wine red half-sleeve shirt

These shirts are too cute for me,and they look great when they are spread at the bottom.And the color of the shirt bought me 100 %.Now they have 32% sale,so maybe I'll buy it.For more info CLICK




6.Yellow Bow Back Chiffon Shirt


Okay,I'm adding a little bit of color in gray autumn days.Have you noticed that half of the things in shops are gray and black?Stupid ..
This shirt has a bow on her back,so I don't know how would I put a coat over her,but okay.I've found it HERE 





7.Purple shoulder bag


This bag is pretty small for my eye,but I really like it.Her color is fabolous,admit it!Maybe its awkward but I love to see these stitching on a bag.I have found it on CHOiES and felt in love and I really need a bag like this,so take a better look HERE


 8.Yellow twist lock shoulder bag


This bag has one crazy color.It's completely yellow,and I think I could wear it with some things in my closet.I already had a yellow bag that felt apart,so I think this one could replace her just well.So take a BETTER LOOK


That would be everything for today.Tomorrow we have one more blog and tonight we have to learn..

Follow me here

Twitter -> @MsDiaryOnline

Ask.fm -> @MDiaryOnline



e-mail for bussines -> mdiaryonline@gmail.com








































Sunday, September 20, 2015

Outfit of the week

Good afternoon.I've been gone for couple of days,but now I'm here,haha.

Today I have two outfits,one for school and one for going to shopping,on a caffe or etc.I'm very excited because of this and I hope it will be active for a long time.So,let's start.

This is first outfit,and it's obviously for school.I think that this is great combination,t-shirt with interesting sign and perls on a question mark,than high waist jeans that are ripped (I love that,by the way),this jacket which is perfect for autumn and her color is fabolous.Sneakers are amazing and if you know where I can buy them (I think they're in Bershka) tell right away.Then there's this colorful iPhone case,which is adorable!And the last thing in this outfit is this backpack that I haven't found but I love backpacks with this shape.This is really simple and cheap creation,so you liked something just ask me where you can find it.


The second creation is for ''going for a coffe'' so it won't be ''too much'' or something like that.I'll start with a shirt,so usual white shirt with a pocket on a left side.There are several colors,if I remember corectly.This jacket is per-fect.I love this big buttons and this navy blue is extra plus!!Black high waist ripped jeans just make the whole picture look better,aren't they?These white shoes are great,but material is like in Converse.I skipped a necklace..Maybe it's too much for you but for me I like him the best of all these things.Bracelets are matching a necklace and the whole combination so that's why there here.Bag looks so huge on picture,and that's perfect for me,and the sign is just me.Maybe it's funny but these sun glasses are awesome *--*.And,at the end we have iPhone case with motivation message.I think this creation is adorable.


That will be everything from me today.I need to say that I have 334 views as you can see in the corner.And follow my blog with click on ''Join this website''.Google will ask for your e-mail and password and after that you just click first (that they mention) and ''Finish''.



See you soon..
xMx




e-mail : mdiaryonline@gmail.com


Twitter : @MsDiaryOnline