Sunday, December 20, 2015

#7Blogmas Gifts for HER

Zdravo svima i dobrodošli u moj novi post.

Još samo 5 dana do Božića i polako osjećam nekakav božićni ugođaj u kućii...

Uglavnom,danas ću vam predložiti par stvarčica koje možete kupiti svojoj sestri / majci / rođakinji ..

Osobno smatram da je za nas lakše kupovati nego za muškarce,jer mi otvorenije govorimo što nam se sviđa,što ne.Da nadodam,možete im kupiti neke stvarčice iz prijašnjeg posta koje ne želim ponavljati i ovdje.

Pa krenimo..

1) Dobar ruž 

U dm-u možete pronaći sjajne ruževe a danas ću izdvojiti samo dva - Max Factorov i She.

Max Factor ruž ima dvije strane i boja mu izgleda divno (bar na slikama).Mislim da je ovo odličan dar za Božić , pogotovo za šminkerice.Pogledajte ga  > OVDJE

  Drugi ruž je,kako sam već rekla,marke She.Imate ga u više nijansi 131-147.Ova bordo nijansa bi bila pun pogodak (bar kad je riječ o meni).




2) Šampon za oštećenu kosu


Evo na primjer,moja sestra stalno traži ovakav šampon i bilo bi super kad bi ga bar kupila,jer će joj možda pomoći.Tako da,gledajte da kupite nešto što im stvarno treba,nešto što duugo traže ili jednostavno nešto što vole.

Ovaj šampon pronađite > OVDJE


3) Osvježivač lica 
Ako vaša sestra / majka / rođakinja ili netko deseti kome želite nešto darovati za Božić,voli šminku i puno se šminka,osvježivač lica je uvijek dobrodošao.



Za još informacija - KLIK






To bi bilo to za današnji post,i nemojte zaboraviti da u obzir dolaze parfemi,kape,šalovi i nakit.

Ja ću svojoj sestri kupiti CD,tako da možete biti i domišljati.



Jedna napomena,pitajte me pitanja za Q&A odnosno za sljedeći post ..

Pusa,vidimo se uskoro.


e-mail > mdiaryonline@gmail.com







1 comment:

  1. Post mi se jako dopao. Ideje za poklon su zaista super. Sve pohvle. Inace, meni se ovi ruzevi mnogo dopadaju. Nijense na slici su takodje savrsene! A evo i mojih pitanja za Q&A:

    Omiljeni kozmeticki proizvod?
    Sta najvise volis da jedes?
    Kako bi opisala sebe u 3 rijeci?
    Koja ti je omiljena boja?
    Koji ti je omiljeni predmet u skoli?
    Koje talente posjedujes?

    Nadam se da su ti se pitanja dopala! U koliko zelis i ti meni postavi pitanja za Q&A
    http://alwaysbepositiveee.blogspot.com/2015/12/new-year-expectation-vs-reality-najava.html


    Posjeti moj blog i prijavi se na njega http://alwaysbepositiveee.blogspot.com Ja na tvoj vec jesam :-)

    ReplyDelete