Razmišljala sam što ću pisati i odluka je pala na Facts about me.Većina tj. 95% bloggera sada piše October Favorites/Halloween teme i zato ih ne želim pisati.Ali se nadam da će October Favorites izići ovih dana.
1.Moje ime je Marina.
2.Najviše pregleda imam iz Sjedinjenih Američkih Država.
3.Obožavam pse.
5.Jako sam društvena,očito.
6.Imam psa.
7.Obožavam jesen,jer je hladno i mogu nositi hoodice i kaputiće.
8.Čitam knjige.
9.Mjesečno idem 2-3 puta u shopping,ali nekad se dogodi da jedan mjesec ne idem,pa onda 'nadoknađujem'.
10.Puno pričam.
11.Obožavam duge šetnje parkom,uz more ili rijeku.
13.Razmišljam o osnivanju Youtube kanala,ali sumnjam da će se to dogoditi.
14.Htjela bih posjetiti London,Moskvu,New York i neki od sljedećih postova će sigurno biti 'Visit ... ' .
15.I želim uspjeti s ovim blogom.
To je to,znam da je post kratak ali ne volim ni preduge postove.
e-mail for bussines : mdiaryonline@gmail.com
Twitter : @MsDiaryOnline







What a beautiful dog!! I love how you've included the English translations too - that's really cool :)
ReplyDeleteDanielle xo
Thank you Danielle,you're so lovely !
DeleteMarina :)
Cool post dear! Stop by and check out my blog as well! Baci, Coco et La vie en rose fashion blog - Valeria Arizzi
ReplyDeleteThank you darling!Of course I will :)
Deleteodličan post, sviđa mi se, imaš lijepog psa :D
ReplyDeletehttp://veronicafashioncorner.blogspot.hr/
Hvala ti Veronica,ali sve slike su sa interneta haha :)
DeleteZanimljivi odgovori. :) Super je sto si pisala i na eng
ReplyDeleteTvoj sam 2 citalac
Pogledaj moj blog ako zelis i novi post ---> Ideje za blog post
Hvala Miljana,svakako ću pogledati tvoj post. :)
DeleteOdličan post!
ReplyDeleteNova sam u blogovanju, pa ako možeš da mi pogledaš blog i kažeš mi šta misliš u komentaru na njemu? Hvala unapred. ♥
http://onceuponatime3003.blogspot.rs/
Hvala ti ! :)
DeleteSuper post
ReplyDeletePoseti moj blog i uclani se ako zelis http://girlsarestronger.blogspot.rs/
Hvala Anice !
DeleteHahaha koja slučajnost,jako smo slične po pitanju Fall sezone i po tome što obe volimo pse...sjajan post.. ♥☺
ReplyDeletehttp://natalijabeauty.blogspot.rs/
Baš mi je drago haha,hvala ti :)
Delete